Esy floresy

26.04.2016
Utkane na krośnie z wykorzystaniem wzoru na haft krzyżykowy znaleziony tutaj. Bransoletka jest szeroka na 4cm. Im szersza bransoletka tym więcej nici, a że była to moja pierwsza tych rozmiarów, trochę mi zajęło dojście ze wszystkimi do ładu.A tak prezentuje się moje krosno, zrobione własnoręcznie przez moją mamę. Jest niewielkie, co ma swoje zalety przy przechowywaniu, a do tego ma funkcję 2w1, bo druga strona służy mi do bransoletek makramowych. Idealne na moje skromne potrzeby :)


14 komentarzy

 1. Piękna bransoletka, bardzo mi się podoba :) Do krosna przymierzam się już ponad rok i ciągle jest coś innego do zrobienia, ech :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Nie dziwię się, przy tylu cudach co robisz ciężko wcisnąć kolejną technikę :)

   Usuń
 2. Śliczna bransoletka :) A wzorek równie piękny, ale wyglądający na bardzo skomplikowany. Napracowałaś się, ale efekt jest oszałamiający :) Masz bardzo zdolną mamę :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie Marzeno :) A mamę faktycznie mam baaardzo zdolną i miałam to szczęście coś z tych zdolności odziedziczyć :)

   Usuń
 3. Z krosnem nie miałam do czynienia, więc zdjęcie Twojego niewiele mi mówi. Ale efekt pracy na nim jest zachwycający. Piękny wzór - coś jakby stylizowany smok. Super.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Faktycznie, na krośnie można zrobić dosyć skomplikowane wzory, które normalnie sprawiłyby sporo kłopotów.

   Usuń
 4. Basiu, bransoletka jest śliczna!Wybrałaś piękny wzór i dobrałaś prześliczne kolory :) Ale pochwała należy się też Twojej zdolnej mamie. Za krosno, oczywiście :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna bransoletka, wygląda na pracowitą i skomplikowaną dlatego podziwiam podwójnie. Krosno rewelacja :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo :) Samo tkanie idzie dosyć szybko tylko, jak to zwykle bywa, najtrudniej zacząć :)

   Usuń
 6. Piękna bransoletka, bardzo lubię połączenie czerni i czerwieni :) Gratuluję zdolnej mamy ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny pomysł z przerobieniem krzyżyków na krosno, wyszło pięknie :)

  OdpowiedzUsuń

Kontakt

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Wyróżnienia

Wyróżnienia

Obserwatorzy